İnsanların mimari anlamda beklentilerinin karşılanması sadece yaşam alanlarının ortaya konulması aşamasında değil aynı zamanda iş yerlerinin söz konusu olması noktasında da ön plana çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda iş yeri konsepti ile dikkat çeken DKY Business Kartal ile birlikte hem iş yerlerinin hem de yaşam alanlarının eşsiz bir şekilde sunulması mümkün olabilmektedir. Günümüzde sizlere bu imkânlar dahilinde hizmet veren DKY Business Kartal ile birlikte insanların iş yeri denilince beklentilerinin karşılanması sağlanabilmektedir. İş görüşmelerinin daha başarılı geçmesi, sıcaklık ve konfor arayanların beklentilerini karşılayan DKY Business Kartal birçok iş yerinin monoton ortamlarından farklılık göstermektedir.

Panoramik bakış açısı ile birlikte 240 metrekareye kadar bir genişlik sunan bu proje aynı zamanda insanların yaşam alanı denilince akla gelen beklentilerini karşılamaktadır. İş yerinden daha fazlasını sizlere sunan DKY Business Kartal ile birlikte kolay bir şekilde iş yeri konseptinin ortaya konulması sağlanabilmektedir. Benzersiz bir keyif yaşamak isteyenlerin beklentilerini karşılayan bu proje ile birlikte siz de müşterilerinize en iyi ortamları sunmaktasınız.

Hem İş Yeri Hem Sosyal Donatı İmkânları

Bir iş yerinde olması gereken tüm detayların yanı sıra aynı zamanda yemek salonları restoranlar kafeler ve daha birçok ayrıntının sizin için düşünüldüğü bir proje olan DKY Business Kartal ile birlikte insanların sosyal donatı anlamında en iyi imkânlardan yararlanması sağlanabilmektedir. Özellikle yeni bir iş konsepti olarak bütünleşik mimarinin sunulduğu bu proje merkezi konumu ile daha iyi ticaret etmek ve aynı zamanda hizmet sektöründe kalıcılık arayanlara birçok fırsatı bir arada sunuyor.

İş yerinde verimliliğin arttırılması amacı ile düzenlenen DKY Business Kartal ile birlikte birçok sosyal ve sportif alan sizlere sunuluyor. Çalışanların daha verimli hareket etmesi için hazırlanan ve içerisinde bilardodan langırta kadar birçok farklı çözüm avantajının sunulması aşamasında sizde fitness merkezi imkânları elde edebilirsiniz. DKY Business Kartal bayan ve bay mescit imkânları ibadet özgürlüğünün sağlanması noktasında insanlara bir katma değer olarak sunuluyor. Giyinme alanları ve duş alanları konusunda sizlere en iyi hizmeti sunan bu proje sizlere yardımcı oluyor.

Çalışanlarınız İçin En İyisi

DKY Business Kartal çalışanlarınız için en iyisi konsepti ile hareket ediyor. Özellikle son zamanlarda insanların ihtiyaç duyduğu en iyi hizmetleri sizlere sunan projemiz ile birlikte siz de bir iş yeri konsepti konusunda en iyi detayları yakalayabilirsiniz.

Tam bir business class iş merkezi anlayışı ile sürdürülen DKY Business Kartal ile birlikte bir iş merkezi gerekliliklerinin yerine getirilmesi sağlanabilmektedir. Günümüzde prestijli lobisi ve aynı zamanda eşsiz adalar manzarası ile dikkat çeken bu proje bunun yanında seminer salonları ve daha fazlası ile sizlere bir iş yeri noktasında en iyi çözümleri sunmaktadır. Siz de iş yeri konsepti dahilinde bu alanlardan yararlanabilirsiniz.