DKY Holding, Projelerine Devam Ediyor

DKY Holding, konut projeleri ile Türkiye’de ön plana çıkan şirketlerden birisidir. Holding bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetler ile hem kaliteli hem de konforlu yapılar inşa ediliyor. Yüksek dayanıklılık standartlarına sahip olan binalar hem yaşamak hem de çalışmak için en iyi seçeneklerden birisi olarak gösteriliyor. Binlerce konut inşa eden ve çok sayıda proje tamamlayan DKY Holding, projelerine devam ediyor. Ayrıca, DKY Holding, projelerine devam ediyor ve çalışmalar kapsamında yeni projeler sürdürülüyor ve geleceğe yönelik projelerin de planlamaları yapılıyor.

Kaliteli yaşam alanları arayan kişiler için en iyi konutları sunan DKY, bu alanda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden birisidir. Modern mimariye uygun konforlu binalar isteyen birçok kişi tarafından DKY projeleri tercih ediliyor.

DKY İnşaat Konut Projeleri

DKY İnşaat, ev inşa etme konusunda uzmanlaşmış bir inşaat şirketidir. 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyorlar ve 17.000’den fazla ev inşa ettiler. DKY İnşaat, güvenilir ve kaliteli işleri zamanında ve bütçe dâhilinde teslim etme konusunda itibar kazanmıştır. Ayrıca, her müşterisiyle kişisel temasları ve müşteri hizmetlerine bağlılıklarıyla tanınırlar. DKY İnşaat kapsamındaki DKY Holding, projelerine devam ediyor ve web sitesinde firma, hizmetleri, projeleri ve iletişim bilgileri yer alıyor. Çok sayıda projesi ile müşteri memnuniyeti sağlayan şirket yeni projeleri ile de konutlar sunmaya devam ediyor.

Aynı zamanda işyeri, ofis ve benzeri yapılar da sunuyor. DKY İnşaat, ticari ve konut mülkleri için inşaat hizmetleri sunan Türkiye merkezli bir şirkettir. DKY İnşaat, modern, çevre dostu, enerji tasarruflu evlerin yapımında uzmanlaşmıştır.

DKY Holding Kaliteli Konutları

DKY Holding, projelerinde kaliteyi ön planda tutuyor. Şimdiye kadar yapılan projelerde yüksek müşteri memnuniyeti sağlanırken gelecek projeler için çalışmalar devam ediyor ve kaliteli konutlar sunmak amaçlanıyor. Özellikle çok fazla farklı yaşam biçimine ev sahipliği yapılan İstanbul’da her yaşam tarzına uygun modern ve konforlu yapıların inşa edilmesi sağlanıyor. Farklı konseptlere sahi olan pek çok proje seçeneği mevcuttur. Ayrıca, DKY Holding, projelerine devam ediyor ve bu projeler alt markalar altında ayrılıyor ve bölgesel, ekonomik ve benzeri unsurlar açısından farklılık gösteriyor.

Bu kapsamda da DKY Holding, her türlü müşteri tipine uygun konut seçenekleri ile oldukça fazla tercih ediliyor. Yeni projeler de buna uygun şekilde tasarlanıyor ve müşterilerin istedikleri gibi bir yaşam ve çalışma alanına sahip olması sağlanıyor.

Geleceğe Yönelik Proje Çalışmaları Sürdürülüyor

DKY projelerine ara vermeden devam ediyor. Farklı noktalarda inşa edilen yapılar ve tamamlanan projeler ile birçok insana kaliteli işyerleri ve konforlu yaşam alanları sunulmasının ardından geleceğe yönelik projeler de devam ediyor. Gelecekte daha modern ve yenilikçi projeler inşa edilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda da DKY İnşaat’ın gelecek projeleri birçok kişi için en iyi yaşam alanlarını ve işyerlerini sunmayı amaçlıyor. Gelecek projelere ait detaylar ise şirket tarafından açık bir şekilde ifade ediliyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir