DKY İnşaat Kimin: Sahibi Kim?

DKY İnşaat, Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden birisidir. Birçok farklı noktada yaptığı projeler ve insanlara sunduğu konutlar ile ön plana çıkan şirket, konut denince ilk akla gelen isimlerden birisidir. Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi ise DKY İnşaat kimin: sahibi kim DKY İnşaat’ın sahibinin kim olduğudur. Şirketin sahibi 1961 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan İbrahim Dumankaya’dır. Dumankaya, uzun bir süredir sektörde yer alıyor ve çalışmaları ile hem konutlar hem de iş alanları sağlıyor. İbrahim Dumankaya önderliğinde şimdiye kadar 17 binden fazla konutun ve işyerinin inşası tamamlanmış ve müşterilere teslim edilmiştir. Başarılı iş adamı, şirketini kardeşi Halit Dumankaya ile birlikte kurmuştur.

DKY İnşaat’ın Sahibinin Adı Nedir?

Merak edilen DKY İnşaat kimin: sahibi kim sorularında, DKY İnşaat’ın sahibinin adı İbrahim Dumankaya’dır. Kendisi inşaat ve konut sektöründe hem işçi hem de şirket sahibi olarak tecrübe edinmiş olan başarılı bir iş adamıdır. Uzun süredir sektörde yer alması ile ön plana çıkan Dumankaya, ilk projesi olarak Yalova Çınarcık’ta bir distanpanser binası inşa etmiştir. Bu kapsamda sektörde hızlı bir şekilde büyümeye devam ederek günümüzde binlerce aileye yaşam yerleri ve firmalara işyerleri inşa etmiştir. Kardeşi ile birlikte kurduğu şirketi her geçen gün büyütmeye devam eden İbrahim Dumankaya, birçok farklı lokasyonda kaliteli projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Şirketin Kurucusu İbrahim Dumankaya

İbrahim Dumankaya, 1941 yılında doğmuştur. 16 yaşından Rize’den İstanbul’a gelmiş ve inşaatlarda çalışmaya başlamıştır. Konut sektörüne kendi şirketi ile 1963 yılında kardeşi ile birlikte girmiştir. İnşaatlarda çalışarak başladığı hayatında Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden birisini kurarak başarılı olmuştur. Ayrıca, DKY İnşaat kimin: sahibi kim sorularında, gençlere örnek olarak gösterilecek isimlerden birisi olan İbrahim Dumankaya, gözünü her zaman yükseklere diken bir iş adamıdır. Başarılı isim sadece DKY İnşaat ile günümüzde birçok farklı proje hayata geçiriyor.

Konut projeleri ile insanlara iyi ve kaliteli yaşam alanları sunuyor. Aynı zamanda işyeri, ofis ve benzeri yapılar da inşa ederek her ihtiyaca uygun hem kaliteli hem de konforlu yapılarla ön plana çıkıyor.

DKY İnşaat

DKY İnşaat, kalitesi ve uygun fiyatıyla itibar kazanmış bir inşaat şirketidir. 50 yılı aşkın süredir bu işin içindeler ve tamamladıkları birçok proje var. DKY İnşaat, ülkenin önde gelen inşaat şirketlerinden biridir. Ülke çapında birçok ev, işyeri ve diğer tesisler inşa ettiler. Bunu da müşterilerine uygun fiyatlı seçenekler ve kaliteli işçilik sunarak başarmışlardır. İnşaat, mükemmel müşteri hizmeti ve teklifiyle müşterinin gözünü kısa sürede yakaladı. DKY İnşaat inşaat sektöründe iyi bir itibara sahiptir ve birçok inşaat projesine imza atmıştır.

Müşteriler, DKY İnşaat’ı tercih ettiklerinde profesyonel hizmet, mükemmel değer ve kaliteli işçilik bekleyebilirler. Kurucu İbrahim Dumankaya’da bu kapsamda her zaman müşterilere en iyi konutları sağlamak için çalıştıklarını ifade ediyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir