DKY İnşaat Anadolu Yakası Konut Projeleri

DKY İnşaat, DKY İnşaat Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında konut ve genel olarak yapı projeleri ile ön plana çıkan bir şirkettir. Türkiye’de bu alanda önde gelen isimlerden birisidir ve uzun süredir sektörde faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda bu kapsamda sunduğu pek çok proje bulunuyor ve iyi yaşam alanları sunuyor. İstanbul’da birbirinden kaliteli evlerde yaşamak ya da istedikleri gibi bir işyerine, ofise sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Anadolu yakasında daha önce tamamladığı ve şu an devam eden çeşitli projeleri bulunuyor.

Anadolu yakasında tamamlanan projeler şunlardır; DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Erenköy 86. Aynı zamanda şu anda Anadolu Yakasında Kartal’da devam eden projeleri bulunuyor. Bu projeler ise şu şekilde gösterilebilir; DKY Kartal, DKY Business, DKY Sahil.

DKY Konut Projeleri

Genel kapsamda DKY İnşaat Anadolu Yakası konut projeleri; daha ucuz, daha hızlı ve inşa edilmesi daha az karmaşık olduğu için popüler hale geliyor. Süreç profesyonel tasarım ve onay gerektirdiğinden, inşaatın tamamlanma hızı da daha yüksektir. İnşaat konut projeleri kısa sürede inşa edilen bir inşaat türüdür. Bu kaliteli yapılar kullanılarak yapılır. DKY konut projeleri, benzersiz bir konut projesi türüdür. Kısa sürede ve yüksek kaliteli malzemelerle inşa edilirler. DKY İnşaat konut projeleri, aşağıdakilere sahip bireyler için en iyi seçenektir:

  • Belirli düzeyde harcanabilir gelir
  • Kısa sürede yeni bir ev arzusu
  • Yüksek düzeyde özelleştirme

DKY projeleri aynı zamanda bireylerin kendilerine uygun bir mekânda yaşamalarına olanak sağlar ve bu da yaşam ortamları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlar.

DKY İnşaat Projeleri

DKY İnşaat evleri, yüksek kaliteli malzemeler, verimli işçilik ve detaylara gösterilen özen ile uzun süre dayanacak şekilde DKY İnşaat Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında inşa edilmiştir. İster yeni bir ev arıyor olsunlar, ister mevcut evlerinin genişletilmesini veya yeniden düzenlenmesini istiyor olsunlar, tüm evler müşterinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. DKY İnşaat evleri, açık kat planı, granit tezgâhlar, paslanmaz çelik aletler, ahşap dolaplar, parke zeminler ve çok daha fazlası gibi birçok özelliğe sahiptir. DKY İnşaat, Türkiye merkezli bir inşaat şirketidir. 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve ticari, konut, endüstriyel ve perakende projeleri için çeşitli inşaat hizmetlerine sahiptir.

DKY İnşaat Anadolu Yakasında Yükseliyor

DKY İnşaat İstanbul içinde her iki yakada da çeşitli projelere sahiptir. Şu anda devam eden projelerinden olan DKY Kartal projesi merakla beklenen konut projelerinden birisidir. Anadolu Yakasında Kartal’da devam eden 3 farklı proje bulunuyor ve hem yaşam hem de çalışma alanı sunuyor. Bu kapsamda da DKY İnşaat, Anadolu Yakasında yükselmeye devam ederek bu alanda en fazla tercih edilen firmalardan birisi oluyor. Projelerin kısa sürede tamamlanarak teslim edilmesi bekleniyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir