DKY İnşaat Satılık Ev Fiyatları ve Kampanyaları

Satın almalar içinde belki de en gerekli fakat bir o kadar da cesaret isteyen konut satın alma işlemi her yönüyle detaylandırılması gereken bir eylem. Herkes için ilk evi satın almak çoğu zaman sıkıntılı bir süreç haline gelebilir. Türkiye ve özellikle de İstanbul son 10 yılda konut sektörünün oldukça hareketlilik yaşadığı bir şehir. Eğer İstanbul’da yaşıyor konut ya da halihazırda ticari işletmenize bir ofis arıyorsanız, birbirinden kaliteli konut projesinden birçok satılık ev ve kampanyaları ile karşılaşabilirsiniz.

Bir konut ya da ofis almak ister oturum ister yatırım amaçlı olsun bir dizi maliyetler zinciri içerir. Peşinatları taksitleri, eğer elinizde peşinat yoksa kredi alacağınız kurumlar ya da faiz oranları, bunun yanı sıra konut projesi sahibi şirketlerin anlaşmalı olduğu bankalarla sizlere sunmuş oldukları kampanya ve içeriklerini satın alma işlemine başlamadan önce dikkatle incelemelisiniz.

Konut ya da bir ofis satın alma yatırım açısından,kısa değil, uzun bir oyundur. Bir konut yatırımının getiri oranı, öz sermayeniz büyüdükçe ve evinizin değeri zaman içinde değerlendikçe, elde tutulduğu süreyi önemli ölçüde artırır. Satın almayı düşündüğünüz evin ya da ofisin lokasyonu, metrekaresi ve sosyal donatıları ‘satılık ev fiyatları ve kampanyaları’ doğrudan etkileyen konulardır. Unutulmamalı ki eğitim kurumlarına, ulaşım akslarına ve şehir merkezine yakın lokasyonlu projelerin ev ya da ofisleri her zaman daha değerlidir. İçinde yeşilin ve mavinin birleştiği avlu, spor tesisi, yürüyüş alanları, açık kapalı havuzu, güvenliği ve otoparkı ile geniş bir sosyal donatı alanına sahip projeler ise göz kamaştıran ve albenisi kuvvetli projelerdir. Tüm bunları değerlendirip anında bir bu süreci iyi değerlendirip satın almaya hazırsanız, İstanbul’da birçok yüklenici firmanın birbirinden kaliteli inşaat projelerini ve kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bu inşaat firmalarından biri de 1961 yılında İbrahim Dumankaya tarfından temelleri atılan DKY İnşaat’tır.

DKY İnşaat yarım asırlık bilgi birikimini ve iş deneyimini sahibi olduğu güçlü teknik yetkinlikler ile birleştirerek özellikle konut ve yapı sektörüne özgün çözümler getirerek, faaliyet gösterdiği lokasyonlara değer katar.

Faaliyet merkezine müşteri memnuniyetinin yanı sıra kalite ve konforu da katan DKY İnşaat, inşaat projeleri ve uyguladığı kampanyalarla rakiplerinden farklılaşmıştır. İş akışındaki yaklaşımları, kalite felsefesi, sosyal sorumluluk anlayışı, güçlü değerleri, etik değerlere bağlılığı, çevreye, işci sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem DKY inşaat’ı sektörün önde gelen firmalarından biri haline getirmiştir.

Gayrimenkul ve inşaat yapı sektörünün tecrübeli firmalarından DKY İnşaat, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa faaliyetlerine devam ederken, bugüne kadar 18 binin üzerinde konut ve işyeri tamamlanarak sahiplerine teslim etmiştir.

Lokum Evler, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Erenköy 86 gibi adından söz ettiren ve lokasyonları olan bölgeyere değer katan projeleri tamamlayan firma,
DKY Kartal, DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal, DKY On Kağıthane gibi farklı konsoptlerdeki projelerin satışına da devam ediyor.

DKY İnşaat inşasına imza attığı birçok projede, farklı konsepteki daire, ofis ya da toplantı salonlarının satışını ‘0 Peşinat 0 Faiz’ kampanyası ile satışa çıkarmıştır. Özellikle ev alma noktasında peşinat problemi yaşayan müşteriler, DKY İnşaat’ın birbirinden kaliteli ve konforlu projelerinden kendilerine uygun olan lokasyonlardan yüzde 25’lik peşinatı teslim tarihinde, geri kalan kısmı ise banka kredisiyle 60 ay sıfır faizle satın alabilirler.

Her projesindeki kalite anlayışıyla, insanı ve doğayı merkez alan mimari kimliğiyle DKY İnşaat’ın hayata geçirmiş olduğu ya da gelecek projeleriyle ilgili bilgileri, kampanyaları satılık ev fiyatları bilgilerini DKY İnşaat firmasının internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir