DKY İnşaat, DKY Kartal Projesiyle Fark Yaratıyor

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY Kartal projesi 4 bloktan oluşan ve toplamda 331 daireye sahip yenilikçi, modern ve ferah evleri kullanıcılara sunuyor. Projede genellikle 2+1,5 daire olmak üzere 98 ile 123 metrekare aynı zamanda 3+1,5 olmak üzere 113 ile 185 metrekarelik daireler ön planda satılıyor. Aynı zamanda 4+1,5 – 5+1,5 ve 6+1,5 daireler ile 217 metrekareye kadar büyüklüğe sahip seçenekler yer alıyor.

DKY İnşaat imzası taşıyan DKY Kartal projesinde kullanıcılara gerek daire tipi gerekse fiyat aralığı konusundan birçok seçenek sunuluyor. Aynı zamanda 7000 metrekarelik dev yaşam parkı ile satışa sunulan DKY Kartal projesi 136 bin metrekarelik bir inşaat alanı ile göz dolduruyor. Hem yabancı hem Türk yatırımcılar açısından peşin alımlarda indirim fırsatları bulunan projede ev sahibi olmak isteyen birçok kullanıcıya özel ödeme planları da hazırlamak mümkün oluyor.

DKY Kartal Projesi Konumu

Yenilikçi yapısı ile şehre yeni bir soluk kazandıran DKY Kartal projesinin inşaatının başlaması ve tanıtım günlerinde yüksek miktarda ön talep topladığı biliniyor. Geniş bir manzaraya sahip olan ferah, yenilikçi, lüks dairelerde AVM, market ve benzeri birçok önemli merkezlere yakınlık mümkün oluyor. Böylelikle kullanıcılara her türlü konuma yakınlığı vadeden DKY Kartal projesi DKY İnşaat tarafından her şeyi düşünürmüş bir proje olarak dikkat çekiyor.

DKY Kartal Ev Planı

DKY İnşaat tarafından alışıldık ev planı projeleriyle fark yaratan ve şaşırtıcı seçenekler sunan DKY Kartal projesinde en dikkat çekici özellik ise +1,5 kavramı oluyor. Aynı zamanda 5 ve 7 metrekarelik alanlara sahip olan balkonları sayesinde geniş ve panoramik bir manzara imkanı bulmak mümkün oldu. DKY Kartal projesindeki bu balkonların hem yaz hem de kış mevsimlerinde rahat bir şekilde kullanılması ve camla kapanması sayesinde büyük bir konfor alanı sağlanıyor.

Salon ve mutfak tarafından direkt olarak balkona geçiş imkanı sağlanması ise aynı zamanda manzaranın her alanda kullanılabilmesini sağlamış oluyor. Bu nedenle pek çok yatırımcının dikkatini çeken DKY kartal projesi manzara alanında ve dairelere ferah yaşam alanı katan balkonlar sayesinde genişliği ve konforu sunuyor.

Yatırım Açısından Dev Fırsat

Hem yerli hem de yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören DKY Kartal projesi hem deniz hem de Adalar manzarası sayesinde hem yatırımcıların hem de oturum amaçlı ev almak isteyenlerin ilgi odağı oldu. DKY Kartal projesinde ön talep aşamasında pek çok dairenin satılmış olması şimdiden pek çok alıcıyı heyecanlandırmış durumdadır.

Genellikle projede oturum amaçlı ev almak isteyenlerin sayısının fazla olması sebebiyle gelen talepler doğrultusunda hazırlanan evler ailelere yönelik olarak projelendirilmişti. Bu nedenle 1+1 daireler yerine daha geniş, ferah ve manzaralı konutlar satışa sunuldu. Büyük bir bölümünü ön talep aşamasında satan DKY inşaat güvenilir ve konforlu projeler yapmaya devam ediyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir