DKY İnşaat Marka Projelerin Mimarı

DKY İnşaat, yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Uzun süredir sektörde yer alan şirket, sayısız konut inşa etti ve çok sayıda proje hayata geçirdi. Bu kapsamda da insanlara hem yaşaması için konforlu alanlar sunuluyor hem de işyeri ve ofisler ile kaliteli çalışma alanları inşa ediliyor. Bu kapsamda günümüzde birçok farklı proje, DKY İnşaat tarafından tamamlanmıştır. Ayrıca DKY inşaat marka projelerin mimarı olarak İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında modern dizayn edilmiş yapılar inşa ediliyor. DKY İnşaat, uzun bir süredir sektörde yer alıyor. Bu sayede de güvenilir bir şirket olarak gösteriliyor. Aynı zamanda projelerin kalitesi de yüksek standartlardadır.

DKY Holding Konutları

İnşaat konut projeleri, yeni arsa üzerine inşa edilen bir konut türüdür. Tamamlanması yıllar alabilecek bir sürecin ilk adımıdır. DKY konut projelerinin kullanımı, projenin lokasyonuna ve amacına göre değişiklik gösterebilir. Bu projeler, insanlara uygun fiyatlı konut sağlayan bir tür inşaat projesidir. Hız ve verimliliğin yanı sıra DKY inşaat marka projelerin mimarı olarak kaliteli bileşenlerin kullanımı ile karakterizedir. DKY İnşaat tarafından hazırlanan projeler hem bireyler hem de aileler için uygun fiyatlı konut sağlamalarına olanak tanıyan hızlı ve verimli bir şekilde inşa edilecek şekilde tasarlanmıştır.

Genel olarak uygun fiyatlı konut ihtiyacını karşılamak için inşa edilen bir tür konut projesidir. Genellikle kentsel alanlarda inşa edilirler ve okullar, sağlık klinikleri ve marketler gibi bir dizi hizmetlere yakınlık sunar.

DKY İnşaat Markasının Kalitesi

DKY İnşaat, işçilik kalitesi ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ile sektör liderlerinden biri olarak kabul edilmiştir. Şirket, beton, blok ve tuğla gibi yapı malzemeleri, sıva malzemeleri, yalıtım malzemeleri, pencere ve kapılar gibi her türlü unsurda yüksek kalite sunar. DKY İnşaat 1963 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren bir inşaat firmasıdır. DKY İnşaat, sürdürülebilir inşaat projeleri inşa etme vizyonuyla İbrahim Dumankaya ve kardeşi Halit Dumankaya tarafından kuruldu.

Şirket, çok sayıda ödül kazanmasına yol açan yüksek kaliteli işçiliği ve profesyonelliği ile tanınır. DKY İnşaat, ev inşa etme konusunda uzmanlaşmış bir inşaat şirketidir. Ülkenin önde gelen inşaatçıları arasında yer alıyorlar ve 17 binden fazla ev inşa ettiler.

DKY İnşaat Markası Konforlu Evler Sunuyor

İnsanlar ev alırken özellikle konforlu bir ev almaya özen gösteriyor. DKY İnşaat bu kapsamda DKY inşaat marka projelerin mimarı olarak insanlara hem konforlu hem de kaliteli yaşam alanları sunmayı amaçlıyor. Sektörde en iyi markalardan birisi olarak ünlenen ve projeleri ile modern ve konforlu yapılar inşa eden bir şirkettir. Sadece konutlar ile değil işyeri, ofis ve benzeri yapıları ile de ön plana çıkar. Marka projelerin mimarı olarak görülen DKY İnşaat, binlerce konutu müşterilerine kısa sürede teslim etti. Aynı zamanda yeni projeler için de çalışmalar devam ediyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir