DKY İnşaattın Yeni Projesi DKY TEM Avrupa

DKY İnşaat tarafından muhteşem bir mimari ile DKY Tem Avrupa projesi satışa sunuluyor. İstanbul’un gözbebeği Sultangazi’de inşa edilmeye başlanacak olan DKY Tem Avrupa projesi, DKY İnşaat tarafından 2019 yılı itibariyle başladı. Yeni projenin ön satışları projenin özellikleri ve konumu açısından ilgi çekici ve yoğun oldu.

DKY Tem Avrupa Projesi Hakkında

2019 yılı itibariyle temeli atılan projenin ön talep programında DKY İnşaat tam anlamı ile ilgi odağı oldu. Birçok yatırımcının ve ev sahibi olmak isteyen alıcının projenin inşası ile ilgili heyecanlı bekleyişi başladı. Bu kapsamda birçok konuta ev sahipliği yapacak olan dev mimari, TEM otoyolu üzerinde olmakla birlikte Maslak bölgesine de oldukça yakın olması ile karlı bir yatırım olarak değerlendirildi.

DKY İnşaat tarafından alıcıların beğenisine sunulan birçok projenin oldukça ilgi görmesinin yanısıra DKY TEM Avrupa projesi kullanılan tüm mimari çalışmaları açısından yine fark yaratmayı başardı. Oldukça dikkat çekici bir proje olan DKY Tem Avrupa, konumu ile en beğenilen kentsel dönüşüm projeleri arasında yerini aldı.

DKY Tem Avrupa Mimari Özellikleri

Tam anlamı ile yenilikçi ve lüks bir yaşamın kapılarını aralayan DKY Tem Avrupa projesi, DKY İnşaat tarafından geliştirilen özel bir proje olarak satışa sunuldu. Toplamda 1300 adet daireye sahip olan DKY Tem Avrupa ön talep programında yoğun ilgi gördü.

52000 metrekarelik bir arsanın üzerinde yükselecek olan DKY TEM Avrupa projesi güvenlik açısından son derece özel olarak tasarlanmış, sosyal alanların her konuda düşünüldüğü, özel bir proje olarak alıcıların beğenisine sunuldu. Aynı zamanda spor olanakları ve teknik özellikleri bakımından birçok projenin bir adım ötesinde olan TEM Avrupa projesi geniş aileler için tercih edilebilecek güzel ve konforlu bir ev imkanı sağlıyor.

DKY İnşaat’ın Büyük Yatırımı

DKY İnşaat her zaman şehrin büyüleyici güzelliğini artıracak olan kentsel dönüşüm projelerine ağırlık veriyor. Bu kapsamda tamamlanmış projelerin yanı sıra pek çok ön talep programı içerisinde bulunan projesi DKY Tem Avrupa projesi ile yine yenilikçiliğin ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralamış oldu.

DKY İnşaat büyük yatırımlar ile alıcılarına her zaman kişiye özel ödeme planları sunduğu ayrıcalıklı kentsel dönüşüm projelerini hayata geçiriyor. Bu kapsamda büyük bir yatırım ile ele aldığı DKY Tem Avrupa projesinde alıcılar için özel bir tasarım, keyifli bir yaşam imkanı sunuyor.

Kullanıcılar için geniş ve ferah tasarımlar hazırlayan DKY İnşaat aynı zamanda sosyal yaşam alanı için kullanıcılarına tam anlamıyla büyük bir alan hazırladı. Sosyal yaşam alanlarına olan yakınlığı ile büyük beğeni toplayan DKY TEM Avrupa projesi aynı zamanda mahremiyet kaygılarını da düşünerek açılı bir tasarım hazırladı. Hem sosyal yaşama yakınlık sağlayan tasarım hem de bir o kadar dairelerin görünürlüğünü sınırlandırıldı. Bu nedenle farklı tasarıma sahip olan DKY Tem Avrupa projesi büyük ilgi görmüş oldu.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir