Göz Kamaştıran DKY ON Kağıthane Projesi

Hem ofis hem de yaşam alanının ortak bir noktada birleştiği DKY On Kağıthane projesi İstanbul’da yükselen bir değer olarak göze çarpıyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu özel proje inşaatı sektörünün öncü isimlerinden olan DKY inşaat tarafından alıcıların beğenisine sunuldu.

DKY Kağıthane Projesi Hakkında

Tam anlamıyla devasa bir proje olan DKY On Kağıthane projesi hem konut hem de ofisin bir arada olduğu bir mimari yapı olarak göze çarpıyor. Yaklaşık olarak 7000 metrekarelik bir arsa üzerine kurulacak olan DKY On Kağıthane projesinin içeriğinde hem konut hem de ofis tipi daireler bulunacak.

Toplamda DKY On Kağıthane projesi için 205 adet konuta, 5000 metrekarelik bir alana sahip olan ofis alanının bulunduğu biliniyor. Aynı zamanda değişik bir konsepte sahip olan ve kullanıcıları için özel olarak hazırlanan DKY On Kağıthane projesi hareketli ve konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor.

DKY Kağıthane Projesinin Özellikleri

Değişik bir konsepte sahip olan dev mimari yapı ofis ve konut projesinin bir arada olması sebebiyle diğer kentsel dönüşüm projelerine fark atıyor. Bunun yanı sıra projenin farklı avantajları da bulunuyor. Güvenlik konusunda kendine güvenen DKY On Kağıthane projesi aynı zamanda otopark, merkezi ısıtma, alıcılar için özel tasarlanmış hobi bahçeleri ve kütüphanesiyle farklı özellikler barındırıyor.

Aynı zamanda şehir hayatı içerisinde kullanıcılarına farklı bir özellik sunan DKY On Kağıthane projesinde hobi bahçeleri sayesinde istedikleri ürünün yetiştirilmesi mümkün olmakla birlikte kütüphane sayesinde keyifli zaman geçirme imkanı sağlanıyor. Böylelikle insanların her türlü hobisine karşı bir kapı açmayı başaran DKY İnşaat ön talep programında büyük ilgi görmüş oldu.

Dünya Markaları İle Ortaklık

DKY İnşaat yeni projesinde pek çok önemli dünya markası ile birleşerek kullanıcılarına tam anlamıyla dünyaya ve geleceği açık bir teknolojik yaşam vaad ediyor. Bunun yanı sıra Türkiye’de ilk olmayı amaçlayan ve iddialı vaatlerde bulunan DKY inşaat yeni projesinin stratejik konumu ile büyük ilgi görüyor.

Etkileyici Konum

Avrupa Yakası’nda yer alan Kağıthane ilçesinin Kemerburgaz semtinde yükselecek olan kentsel dönüşüm projesi kapsamında değerli bir yapı olarak satışa sunulacak. Bir fabrika arazisinin değerlendirilerek kentsel dönüşüm projesi kapsamında yükselecek olan DKY On Kağıthane projesi özel bir konuma sahip olması sebebiyle büyük ilgi gördü. AVM, market, hastane gibi önemli merkezlere oldukça yakın olan DKY On Kağıthane projesi bu özelliği ile hem konut için hem de iş merkezleri konusunda tam anlamıyla önemli bir özellik sayılıyor.

E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında bulunan DKY On Kağıthane projesi bu iki önemli otoyola kolay bir şekilde ulaşım sağlaması sebebiyle tercih edecek müşterileri mutlu etmiş görünüyor. Bunun yanı sıra dev bir yatırım değerine sahip DKY On Kağıthane projesi pek çok alıcının dikkatini çekmiş olmakla birlikte birden fazla konut ve Ofis alan yatırımcıların da uğrak noktası olmuş durumdadır.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir