İbrahim Dumankaya Kimdir?

İbrahim Dumankaya, inşaat ve konut sektöründe ön plana çıkan isimlerden birisidir. Ayrıca, İbrahim Dumankaya kimdir sorularında, Kendisi, DKY İnşaat’ın kurucusudur. Şirketi, kardeşi ile birlikte kurmuştur ve Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır. İbrahim Dumankaya uzun bir süredir inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürüyor. İnşaat işçisi olarak başladığı iş hayatında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birini kurarak başarılı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. 1941 yılında doğan İbrahim Dumankaya, kardeşi Halit Dumankaya ile birlikte 1963 yılında Dumankaya İnşaat’ı kurmuştur.

Konut sektörüne 1967 yılında atılan İbrahim Dumankaya, ilk projesini Yalova’da gerçekleştirmiştir. Ardından ise şirket faaliyetleri daha da büyümeye başlamış ve bugün İbrahim Dumankaya, DKY Holding markası adı altında birçok farklı noktada projeler gerçekleştirmiştir.

DKY Holding Kurucu İsmi İbrahim Dumankaya

DKY Holding Türkiye’de binlerce konut inşa etmiş olan ve birçok farklı proje tamamlayan büyük bir holdingdir. Ayrıca, İbrahim Dumankaya kimdir sorularında, İbrahim Dumankaya, 2013 yılında şirketin yeni bir yapılanmaya gitmesini sağlamış ve şirketin faaliyetlerini DKY Kentsel ve DKY Sigorta olarak DKY İnşaat çatısı altında sürdürme yoluna girmiştir. Sektöre temelden atılım yapan Dumankaya yıllardır edindiği tecrübe ile önde gelen isimlerden biri olarak DKY markası altında birçok insana kaliteli ve konforlu yapılar sunuyor. Aynı zamanda şirketin kurucusu 5 yıl içerisinde yaklaşık 2 milyon metrekarelik yaşam alanı inşası gerçekleştirmek ve bu kapsamda projeler tasarlamayı hedefliyor.

DKY İnşaat ve Projeleri

DKY evleri, sakinleri için mümkün olan en iyi ortamı sağlamak için en son teknoloji ve malzemelerle en yüksek kalite standartlarında inşa edilmiştir. DKY İnşaat 50 yılı aşkın süredir inşaat sektörünün öncülerindendir. Şirket kalitesi, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ile tanınmaktadır. DKY İnşaat, bireysel ihtiyaçlara ve bütçelere uygun, yenilikçi inşaat hizmetleri sunar. Zamanında ve bütçe dâhilinde teslim edilen yüksek kaliteli bina çözümleri sunarlar.

Ev ve diğer konut binalarının yapımında uzmanlaşmış bir inşaat şirketi olarak İbrahim Dumankaya kimdir sorularında, İbrahim Dumankaya önderliğinde oldukça fazla tercih ediliyor. Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden biridir. DKY İnşaat, aşağıdakiler de dâhil olmak üzere çok çeşitli inşaat hizmetleri sunar:

  • Evler inşa etmek
  • Ticari mülkler inşa etmek
  • Perakende mülkleri inşa etmek
  • Ofisler ve endüstriyel binalar inşa etmek

DKY Ne Zaman Kuruldu?

Dumankaya İnşaat, 1963 yılında İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya tarafından kurulmuştur. Konut sektörüne 1967 yılında giren isimler, bu kapsamda ilk projelerinin ardından hızlı bir büyüme göstermişlerdir. Son derece dayanıklı ve yüksek kaliteli binalar inşa etmesi ile ön plana çıkan DKY İnşaat şirketi, günümüzde binlerce konut inşa etmiştir ve yeni projelerine devam ediyor. İnşaat sektöründe hem maliyet bakımından iyi hem de üst düzey kaliteli olan yapılar inşa ederek sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olmayı başarıyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir